(+420) 721 208 357
Čeština

O nás

Profesionální přístup, moderní technika, komfort, dostupnost = Váš zdravý a krásný úsměv.

Společnost TopDent je komplexem sítě stomatologických klinik a ordinací všech specializací s působností ve Středočeském kraji a Praze.

Nabízí komplexní stomatologickou péči pacientům všech věkových skupin. Provádíme veškerá ošetření od vstupních a pravidelných preventivních prohlídek až po náročné stomatochirurgické výkony, včetně ošetření v celkové anestezii. Neustále zdokonalujeme naše služby a to díky profesionálnímu týmu lékařů, důslednému využívání špičkové techniky a komplexního vybavení všech ordinací, které nám umožňuje poskytovat pacientům tu nejlepší a profesionální péči.

Rozsáhlá síť našich poboček je pro Vás zárukou, že si můžete vybrat a že nezůstáváte bez svého stomatologa ani v době jeho nemoci či řádné dovolené. My v Topdentu Vám péči vždy zajistíme. Jako nadstandartní službu m.j. poskytujeme možnost dovozu i odvozu našeho registrovaného pacienta pokud to situace vyžaduje nebo umožňuje.

V naší moderně vybavené vlastní zubní laboratoři vyrábíme širokou škálu protetických výrobků. V krátkých termínech, eventuelně i na počkání, jsme schopni zajistit i opravy protetických prací.

Individuální potřeby našich pacientů jsou pro nás standardem.

Naše klinika

Naše klinika představuje to nejlepší, co současná stomatologie může nabídnout. Od vybavení, po personál.

Mapa poboček sítě Topdent

Provozujeme síť 15-ti klinik po celém středočeském kraji.

Máme více než 51 tisíc spokojených a registrovaných klientů v síti Topdent.

 

Centrum stomatologické péče v Praze

Babákova 2390/2,
148 00 Praha 11 – Chodov

Po – Pá 8:00 – 18:00

(+420) 721 208 357
praha@topdent.cz

Parking přímo u nás na klinice

Napište nám