(+420) 721 208 357
Čeština

Reference

Jan Čenský, český herec, dabér a moderátor

Rád bych poděkoval celému týmu společnosti Topdent za úžasný a citlivý přístup.S využitím nejmodernější techniky pro mě jsou jejich zákroky vždy maximálně šetrné.
Za celou tu dobu, co jsem jejich klientem se z nás stali v podstatě přátelé, takže i přes ne zcela oblíbené téma se sem vždy malinko i těším.

Jan Čenský, český herec, dabér a moderátor
Bára Šporclová Kodetová, herečka

Úsměv v mé práci je často velmi důležitý. Kliniky Topdent nám vychází vstříc a pomohu vždy velmi profesionálně. Jejich motto: Váš úsměv v naší péči je proto velmi výstižné. Dokonce se po mnoha letech tolik nebojím. Osobně velmi doporučuji.

Bára Šporclová Kodetová, herečka

Naši další spokojení zákazníci

Jiří M., Mladá Boleslav

Osobní, profesionální, pohodlné. Byla to moje první návštěva kliniky a když jsem odcházel, cítil jsem se velice spokojen s péčí o mé konkrétní zubní potřeby.

Karel J., Praha

Nejmodernější vybavení kliniky uklidnilo ty největší obavy. Zaměstnanci kliniky představují to nejlepší z moderní stomatologie, stejně jako míra porozumění, se kterou vyřešili můj problém.

Zdeněk K., Praha

Kliniku Topdent vřele doporučuji. Přistěhoval jsem se do Prahy z Mladé Boleslavi a jen jsem přešel z jejich tamější pobočky. Péče je na vysoké úrovni zjevně všude. Jen tady je to nové a krásné :).

Roman B., Praha

U zubaře jsem dlouho nebyl. Prevenci jsem zanedbával, tak jsem se obával, když mě začal bolet zub. Už na recepci mě ale uklidnili a vše proběhlo zcela bezproblémově. Děkuji!

Přidejte svůj názor

Naši partneři a dodavatelé

Centrum stomatologické péče v Praze

Babákova 2390/2,
148 00 Praha 11 – Chodov

Po – Pá 8:00 – 18:00

(+420) 721 208 357
praha@topdent.cz

Parking přímo u nás na klinice

Napište nám